Maak een nieuw boekenlijstje

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

Donker water

In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.

Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge

Het lichaam onder water zinkt snel. Het zal vele jaren stil en ongestoord blijven liggen, maar op het land begint de nachtmerrie pas net.

Wanneer inspecteur Erika Foster een tip krijgt dat er bewijsmateriaal voor een grote narcoticazaak verstopt ligt in een ongebruikte groeve in een buitenwijk van Londen, gaat ze direct tot een zoekactie over. In de dikke modder worden inderdaad drugs gevonden, maar ook het skelet van een kind. De overblijfselen worden snel geïdentificeerd als de elfjarige Jessica Collins: het vermiste meisje dat zesentwintig jaar geleden overal in het nieuws was.

Om het verband tussen de nieuwe en de oude zaak te vinden, moet Erika dieper graven en meer zien te ontdekken over de uiteengevallen familie Collins en de oude inspecteur die destijds op deze zaak was gezet: een vrouw die nog altijd wordt geplaagd door het trauma van de onopgeloste moord. Al snel realiseert Erika zich dat iemand niet wil dat deze zaak ooit wordt opgelost, en dat die persoon er alles aan doet om te voorkomen dat Erika de waarheid achterhaalt. Is de dader dichter bij dan ze denkt?

De pers over Het meisje in het ijs

‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw

‘Goed nieuws: er is een nieuwe, sterke Britse inspecteur opgestaan: Erika Foster.’ Zin

 

Zet op boekenlijstje
Prijs
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
15,99
Vaste Klanten prijs14,39
Vanaf je 4e boek
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
14,39
Prijs15,99

Op werkdagen voor 20:00 uur besteld, volgende werkdag in huis

Lees een stuk uit 'Donker water'

Beoordeling lezers
  • 0 sterren

Bookalikes

Deze boeken lijken qua stijl, genre of inhoud op Donker water. Check het zelf en als je het boek uit hebt: laat ons vooral weten wat je ervan vond. Via een beoordeling bijvoorbeeld.

  1. Wie zint op wraak-Bo Svernström
  2. Halszaak-Boris O. Dittrich
  3. Negendoder-Ule Hansen
  • Auteur(s) : Robert Bryndza
  • Uitgeverij : Boekerij
  • Vertaler(s) : Jan Mellema
  • ISBN : 9789022585115
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : Paperback
  • Aantal pagina's : 368
  • Verschijningsdatum : 19-10-2018
  • Tags : Misdaaf, Moord, detective
  • Serie : Erika Foster
  • Seriedeel : 3
  • Afmetingen : 215 x 140 x 34 mm.
  • Gewicht : 499 gr.