Elfhame 2 - De gevallen koning
Prijs
20,00

Op werkdagen voor 20.00 uur besteld, volgende werkdag in huis

Jude is erin geslaagd om Cardan, de koning van Elfhame, aan haar wil te onderwerpen. Voor een jaar en een dag is hij slechts een marionet, terwijl Jude over zijn koninkrijk heerst.

Deel 2 van de Elfhame trilogie.

Voor de fans van Sarah J. Maas en Leigh Bardugo

'Verleidelijk, gevaarlijk en volkomen verslavend.' Leigh Bardugo, internationale bestsellerauteur van Het negende huis

Jude is erin geslaagd om Cardan, de koning van Elfhame, aan haar wil te onderwerpen. Voor een jaar en een dag is hij slechts een marionet, terwijl Jude over zijn koninkrijk heerst. Meer dan ooit moet ze het hoofd bieden aan hofintriges, wisselende bondgenootschappen en aan de slinkse Cardan, die tot alles in staat is om zijn macht terug te krijgen.

Dan slaat het verraad toe, dichterbij dan Jude had kunnen vermoeden. Als ze zichzelf en haar familie in leven wil houden, zal ze de verrader moeten ontmaskeren en haar gevoelens voor Cardan in bedwang moeten houden. Terwijl Jude al haar sluwheid inzet om te overleven, tikken haar dagen op de troon onverbiddelijk voorbij.

0 | 0

  • : Holly Black
  • : Boekerij
  • ISBN : 9789022594100
  • : Nederlands
  • : Hardcover
  • : 336
  • : maart 2021
  • : 618
  • : 223 x 151 x 38 mm.
  • : Elfhame
  • : Hedendaagse fantasy; Kinderen / tieners: algemeen: feeën, elfen, enz.; Leeftijdscategorie: vanaf 15 jaar; Romantiek: fantasy en paranormaal