Maak een nieuw boekenlijstje

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer
Nu 10% korting op alles! Ook op nieuw verschenen boeken Actievoorwaarden

10% korting op alles!

Actievoorwaarden:
In verband met de gereglementeerde boekenprijs geven we geen korting op boeken waarop al korting wordt gegeven.
Je ziet je korting in de winkelmand nadat je bent ingelogd.

Nooit meer diëten 2

2 | nog meer gezonde recepten voor de hele familie

In de bestseller 'Nooit meer diëten' leerde voedingsdeskundige Sandra Bekkari hoe je jezelf in 7 eenvoudige stappen een gezond voedingspatroon kan aanleren dat diëten voor eens en altijd overbodig maakt. 'Nooit meer diëten II' focust vooral op de moeilijke momenten, waarop de verleiding genadeloos toeslaat.

Wat met een periode van stress op het werk of in je privé, waardoor die goede voornemens te veel ruimte lijken te nemen in je overvolle hoofd? Wat doe je op feestjes, als 'nee' zeggen haast onmogelijk lijkt? Op deze en veel meer vragen biedt 'Nooit meer diëten II' een duidelijk antwoord, aan de hand van praktische tips en handige dagschema's. Met opnieuw 60 lekkere en makkelijke recepten (inclusief meeneem lunchen!) voor de hele familie.
Zet op boekenlijstje
Prijs
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
24,95
Vaste Klanten prijs19,96
Vanaf je 4e boek
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
19,96
Prijs24,95

Op werkdagen voor 20:00 uur besteld, volgende werkdag in huis

Lees een stuk uit 'Nooit meer diëten 2'

Beoordeling lezers
  • 5 sterren
In ... boekenlijstjes
geen boekenlijst geen boekenlijst geen boekenlijst geen boekenlijst
Bekijk alle boekenlijstjes

Een must-read voor de fans van Rens Kroes en Pascale Naessens.

Boekenlijstjes met boek "Nooit meer diëten 2"

Sport

booklist owner image

Jeroen Vanpoeyer
22 jul. 2017

9 boeken• 0 volgers

Boeken die ik wil

booklist owner image

Liesbeth Stroobants
25 mei. 2017

2 boeken• 0 volgers

Bekijk alle boekenlijstjes van dit boek
  • Auteur(s) : Sandra Bekkari
  • Uitgeverij : Borgerhoff & Lamberigts
  • ISBN : 9789089315625
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : Hardcover
  • Aantal pagina's : 192
  • Verschijningsdatum : 08-12-2015
  • Tags : Gezondheid, Dieetboek, Dieten, Kookboek
  • Serie : Nooit meer diëten
  • Seriedeel : 2
  • Afmetingen : 253 x 199 x 23 mm.
  • Gewicht : 885 gr.