Maak een nieuw boekenlijstje

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

Nooit meer diëten 2

2 | nog meer gezonde recepten voor de hele familie

In de bestseller 'Nooit meer diëten' leerde voedingsdeskundige Sandra Bekkari hoe je jezelf in 7 eenvoudige stappen een gezond voedingspatroon kan aanleren dat diëten voor eens en altijd overbodig maakt. 'Nooit meer diëten II' focust vooral op de moeilijke momenten, waarop de verleiding genadeloos toeslaat.

Wat met een periode van stress op het werk of in je privé, waardoor die goede voornemens te veel ruimte lijken te nemen in je overvolle hoofd? Wat doe je op feestjes, als 'nee' zeggen haast onmogelijk lijkt? Op deze en veel meer vragen biedt 'Nooit meer diëten II' een duidelijk antwoord, aan de hand van praktische tips en handige dagschema's. Met opnieuw 60 lekkere en makkelijke recepten (inclusief meeneem lunchen!) voor de hele familie.
Zet op boekenlijstje
Prijs
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
24,95
Vaste Klanten prijs19,96
Vanaf je 4e boek
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
19,96
Prijs24,95

Op werkdagen voor 20:00 uur besteld, volgende werkdag in huis

Lees een stuk uit

Beoordeling lezers

  • 5 sterren

In ... boekenlijstjes

Bekijk alle boekenlijstjes

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?

Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een fantastisch boekenpakket met 3 titels uit de Bestseller top 100.

  1. Geef je mening in je eigen woorden, dat is veel leuker om te lezen.
  2. Prijzen kun je beter niet noemen. Die veranderen nog wel eens.
  3. Noem geen persoonlijke informatie over jezelf of anderen, je beoordeling is door iedereen te zien.
  4. Links naar andere leestips? Ja graag! Informatie over andere bedrijven of websites, nee dankje.
  5. Tot slot: blijf netjes, want ongepaste taal kunnen we natuurlijk niet plaatsen.
 

Voorbeeld beoordeling:

Nog even geduld, je beoordeling komt meestal binnen een dag online!

Een must-read voor de fans van Rens Kroes en Pascale Naessens.

Boekenlijstjes met boek "Nooit meer diëten 2"

Sport

booklist owner image

Jeroen Vanpoeyer
22 jul. 2017

9 boeken• 0 volgers

Boeken die ik wil

booklist owner image

Liesbeth Stroobants
25 mei. 2017

2 boeken• 0 volgers

Bekijk alle boekenlijstjes van dit boek
  • Auteur(s) : Sandra Bekkari
  • Uitgeverij : Borgerhoff & Lamberigts
  • ISBN : 9789089315625
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : Hardcover
  • Aantal pagina's : 192
  • Verschijningsdatum : 08-12-2015
  • Tags : dieten, Kookboek, Gezondheid, dieetboek
  • Serie : Nooit meer diëten
  • Seriedeel : 2
  • Afmetingen : 253 x 197 x 25 mm.
  • Gewicht : 870 gr.