Waar is ze?
Prijs
10,00

2 - 3 Werkdagen

Gratis binnen 30 dagen retourneren
Klanten beoordelen BookSpot met een
Een voortreffelijke psychologische thriller, voor de lezers van Gillian Flynn en Paula Hawkins

Sorry voor deze algemene mail maar ik heb jullie hulp hard nodig. Mijn peetdochter, Coco Jackson, verdween uit het ­ vakantiehuis in Bournemouth waar ze met haar familie verbleef in de nacht van zondag op maandag 29/30 augustus. Opeens was ze er niet meer. Coco is drie jaar oud.

Als Coco, een van een tweeling, tijdens een familieweekend verdwijnt, ontstaat er mediahype. Haar ouders zijn rijk en ­invloedrijk, net als alle vrienden met wie ze op vakantie ­waren dat weekend aan zee. Wat is er echt met Coco gebeurd?
Twaalf jaar later komt het gezelschap weer bij elkaar voor een begrafenis. Coco’s vader is overleden en de onderhuidse spanning is voelbaar. De donkerste geheimen worden langzaam blootgelegd...

Waar is ze?
is een donkere, zenuwslopende thriller ­waarin niets is wat het lijkt. Maar het geheim móét verborgen ­blijven. Ten koste van alles…

Over de boeken van Alex Marwood
‘Een werkelijk choquerende thriller waarin niets is zoals het lijkt.’ Val McDermid
‘Verschrikkelijk spannend. Geweldige personages.’ Stephen King
‘Ik kan niet wachten om erachter te komen wat ze hierna gaat doen.’ Jojo Moyes

Lees meer

Reviews

Geschreven door onze lezers
0 sterren | 0 reviews

Wat vind jij van dit product?

Klik op het aantal sterren
Schrijf een beoordeling en maak kans op een BookSpot cadeaukaart t.w.v. €50,-

Details

  • Auteur(s) : Alex Marwood
  • Uitgeverij: Boekerij
  • ISBN : 9789022582145
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : Paperback
  • Aantal pagina's : 400
  • Verschijningsdatum : januari 2018
  • Gewicht : 514
  • Afmetingen : 216 x 140 x 33 mm.
  • Thema : Psychologische thriller; Thriller / spannende fictie