Maak een nieuw boekenlijstje

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer

Mea culpa

Mea culpa' van Clare Mackintosh is een thriller voor de fans van 'Gone Girl', SJ Watson, Nicci French en Sophie Hannah.

Wanneer een alleenstaande moeder de hand van haar zoontje even loslaat, gebeurt het ondenkbare: hij rent de straat over en wordt aangereden door een auto. De bestuurder rijdt door. In een fractie van een seconde verandert Jenna's wereld in een nachtmerrie. Om de vreselijke waarheid te ontlopen verhuist ze naar een afgelegen plek aan de kust in Wales, maar de herinneringen, angsten en rouw zijn allesoverheersend.

Inspecteur Ray Stevens leidt het onderzoek naar de dader. Vastbesloten om tot de bodem van de zaak te komen, zet hij zowel zijn professionele als zijn persoonlijke leven op het spel. Intussen wordt Jenna ingehaald door haar verleden, met alle verwoestende consequenties van dien...
Zet op boekenlijstje
 
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
9,99
 4,99
 
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
9,99
 4,99
In winkelmand

Direct downloaden

Lees een stuk uit 'Mea culpa'

Beoordeling lezers
  • 5 sterren
In ... boekenlijstjes
geen boekenlijst geen boekenlijst geen boekenlijst geen boekenlijst
Bekijk alle boekenlijstjes

Beklemmend, ongelofelijk spannend en met een totaal onverwachte twist. Wat een ongelofelijk sterk debuut!

Boekenlijstjes met boek "Mea culpa"

Mijn bloglijstje

booklist owner image

Janssen88
4 apr. 2017

5 boeken• 1 volger

Mijn Favoriete Boeken

booklist owner image

Moon Kager
9 mei. 2017

27 boeken• 1 volger

mijn gelezen boeken

booklist owner image

myriam91
17 mei. 2018

14 boeken• 0 volgers

Bekijk alle boekenlijstjes van dit boek
  • Auteur(s) : Clare Mackintosh
  • Uitgeverij : De Fontein Romans & Spanning
  • Vertaler(s) : Els Franci
  • ISBN : 9789026137747
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : eBook
  • Aantal pagina's : 351
  • Verschijningsdatum : 26-01-2016
  • Formaat : ePub met digitaal watermerk
    ePub met digitaal watermerk (Social DRM) is een formaat met sociale beveiliging. Hierbij wordt het eBook gemarkeerd met zichtbare (je naam voor ieder hoofdstuk) en onzichtbare kenmerken. Met Social DRM ben je niet gebonden aan een Adobe ID. Je kunt deze eBooks lezen op alle e-readers, dus met of zonder Adobe ID.
  • Bestandsgrootte : 1135 KB
  • Kopieerrechten : Kopiëren is niet toegestaan
  • Printrechten : Printen is niet toegestaan
  • Voorleesfunctie : Ingeschakeld