Maak een nieuw boekenlijstje

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer
Nu 10% korting op alles! Ook op nieuw verschenen boeken Actievoorwaarden

10% korting op alles!

Actievoorwaarden:
In verband met de gereglementeerde boekenprijs geven we geen korting op boeken waarop al korting wordt gegeven.
Je ziet je korting in de winkelmand nadat je bent ingelogd.

Vertrouw op mij

‘Voor fans van Sophie Hannah en S.J. Watson. Je blijft je afvragen wie je moet geloven en wie er gek geworden is.’ – Bookseller

Julia was degene bij wie Livy altijd terechtkon, sinds de twee vriendinnen elkaar vijftien jaar geleden vonden na de moord op Livy’s zus, Kara. Wanneer Julia dood in haar huis gevonden wordt, kan Livy dan ook niet geloven dat ze zelfmoord heeft gepleegd, zoals wordt vastgesteld. De Julia die zij kende was het tegenovergestelde van hoe Julia’s familie haar afschildert: als een egoïstisch en neurotisch persoon. Livy staat echter alleen in haar ongeloof. Ze wil koste wat kost bewijzen dat Julia niet zelf haar leven heeft beëindigd. Ze kan nog niet vermoeden dat haar zoektocht alles op losse schroeven zet wat ze over haar beste vriendin dacht te weten. En de waarheid die ze uiteindelijk boven water krijgt, kan ook haar eigen leven verwoesten…

‘Een totaal verslavende en verrassende thriller. En dan biedt Vertrouw op mij ook nog een reflectie op de kracht van vriendschap en vertrouwen. Dit boek zal je niet onberoerd laten – een aanrader!’ – Lisa Unger
Zet op boekenlijstje
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
Prijs9,99
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
Prijs9,99
In winkelmand

Direct downloaden

Lees een stuk uit 'Vertrouw op mij'

Beoordeling lezers
  • 0 sterren

Geweldige psychologische thriller vol verrassingen

  • Auteur(s) : Sophie McKenzie
  • Uitgeverij : A.W. Bruna Uitgevers
  • Vertaler(s) : Guus van der Made
  • ISBN : 9789044969580
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : eBook
  • Aantal pagina's : 432
  • Verschijningsdatum : 14-04-2015
  • Formaat : ePub met digitaal watermerk
    ePub met digitaal watermerk (Social DRM) is een formaat met sociale beveiliging. Hierbij wordt het eBook gemarkeerd met zichtbare (je naam voor ieder hoofdstuk) en onzichtbare kenmerken. Met Social DRM ben je niet gebonden aan een Adobe ID. Je kunt deze eBooks lezen op alle e-readers, dus met of zonder Adobe ID.
  • Bestandsgrootte : 1127 KB
  • Kopieerrechten : Kopiëren is niet toegestaan
  • Printrechten : Printen is niet toegestaan
  • Voorleesfunctie : Ingeschakeld