Maak een nieuw boekenlijstje

Dit kun je altijd nog aanpassen

Annuleer
Nu 10% korting op alles! Ook op nieuw verschenen boeken Actievoorwaarden

10% korting op alles!

Actievoorwaarden:
In verband met de gereglementeerde boekenprijs geven we geen korting op boeken waarop al korting wordt gegeven.
Je ziet je korting in de winkelmand nadat je bent ingelogd.

Christopher Robin

The Little Book of Pooh-Isms

Spanning decades' worth of unforgettable moments from Pooh and friends, this collection of the most memorable Winnie the Pooh quotes is ideal for fans of Pooh. Available in time for the release of Walt Disney's "Christopher Robin, " starring Ewan McGregor on August 3.
Zet op boekenlijstje
 
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
11,95
 9,99
 
We geven korting vanaf je 4e boek in 12 maanden. Zonder gedoe.  Lees meer.
11,95
 9,99

2 - 4 Weken

Beoordeling lezers
  • 0 sterren
  • Auteur(s) : Brittany Rubiano
  • Uitgeverij : Disney PR
  • ISBN : 9781368025898
  • Taal : Engels
  • Uitvoering : Hardcover (ENG)
  • Aantal pagina's : 216
  • Verschijningsdatum : 01-01-2018
  • Afmetingen : 191 x 140 x 19 mm.
  • Gewicht : 318 gr.