Petra's Ghost
Prijs
14,27

1 - 2 Weken

Gratis binnen 30 dagen retourneren
Klanten beoordelen BookSpot met een
Part ghost story, part travel novel, an enticing tale of exorcising one's demons and learning to put the past to rest, for fans of Shirley Jackson and Susan Hill.
Lees meer

Reviews

Geschreven door onze lezers
0 sterren | 0 reviews

Wat vind jij van dit product?

Klik op het aantal sterren
Schrijf een beoordeling en maak kans op een BookSpot cadeaukaart t.w.v. €50,-

Details

  • Auteur(s) : Titan Books LTD
  • Uitgeverij: Titan Books LTD
  • ISBN : 9781789095609
  • Taal : Engels
  • Uitvoering : Paperback
  • Aantal pagina's : 320
  • Verschijningsdatum : oktober 2020
  • Gewicht : 252
  • Afmetingen : 130 x 198 x 27 mm.
  • Thema : Horror en bovennatuurlijke fictie